Tandartspraktijk Kuik is nu Tandartspraktijk Wittenberg

Op 1 januari 2022 heeft Arjan Kuik met veel vertrouwen zijn praktijk overgedragen aan Paulien Wittenberg. Tandarts Wittenberg is sinds 2013 werkzaam in de praktijk in Dalen en voor velen al een vertrouwd gezicht. Pieta Kuik, sinds jaren het aanspreekpunt van de praktijk, is gestopt met haar werkzaamheden. Wij danken haar zeer voor haar grote toewijding en organisatie talent.

Naast enkele wijzigingen in de praktijkvoering zullen tandartsen Wittenberg en Kuik samen met hun toegewijde teamleden de tandheelkundige zorg blijven continueren.

Tandarts Kuik zal werkzaam blijven in de praktijk, u zult vanaf heden wel vaker het voorstel krijgen om onder behandeling te komen bij tandarts Wittenberg.

Preventie is de basis van een gezonde mond. Vanaf heden werken wij binnen ons team met preventieassistentes. In de toekomst zult u, naast uw tandarts, ook vaker met de preventieassistente te maken krijgen. Ons team vertelt u er graag meer over.

Om goede zorg te kunnen waarborgen is de praktijk helaas nog gesloten voor nieuwe inschrijvingen.

Arjan Kuik en Paulien Wittenberg